Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

SlipKnoT

První kombinézy, jak určitě víte, byly červené a lze je například vidět na obalu alba SlipKnoT. Shawn Crahan nechtěl oranžové, protože by vypadali jako vězni. Nosili mnoho barev kombinéz - modré, červené, bílé, zelené a dokonce i zlaté. Kombinézy, které používali na albu SlipKnoT měly na zádech velký čárkový kód a na prsou čarkový kód malý. Logo skupiny, Tribal-S, bylo na levé ruce a jejich čísla "0,1,2,3,4,5,6,7 a 8" byla na pravé ruce. Pod čárkovým kódem bylo napsáno číslo "742617000027", což je číslo čárkového kódu jejich prvních kombinéz, které používali v dobách alba Mate. Feed. Kill. Repeat. "742617000027" je mimochodem i název první skladby na albu SlipKnoT.

.:Bílá kombinéza SlipKnoT (1999-2000):.

Iowa

Kombinézy z dob alba Iowa nejsou až tak odlišné od těch starších. Místo čárkového kódu byl na prsou kozel. Na zádech bylo velké Tribal-S. Na pravé ruce je červený pás a uvnitř malé Tribal-S. Kozel měl dvě barvy, někdy byl červený a někdy černý. Kombinézy byly taktéž vyvedeny v několika barvách - šedé, červené a později i modré.

.:Černá kombinéza Iowa (2001-2002):.

VOL.3:(The Subliminal Verses)

Nejnovější kombinézy (vlastně už to kombinézami ani nejsou, protože jsou složeny ze dvou částí) vypadají opravdu skvěle! Kombinézy jsou vyráběny z bavlny a polyesteru. Jsou černé a na zádech je velké Tribal-S. Na levé ruce je číslo člena, který kombinézu nosí, a na pravé ruce je pentagram. Někteří členové navíc ke kombinézám nosí i kravatu. Všechny kombinézy nejsou stejné, každý si svou kombinézu upravili. Například Sid nosí jakýsi kabát a Mick má kombinézu stále pouze z jednoho dílu. Skupina přešla na dvoudílné kombinézy, protože v těch starších bylo nesnesitelné horko.

.:Černá kombinéza Vol.3 (2004-2005):.

All Hope Is Gone

Myšlenka jakýchsi stejnokrojů a kombinéz byla definitivně pohřbena s albem All Hope Is Gone, kde každý člen přišel s vlastním návrhem a provedením svého pracovního úboru, a tak můžeme slova jako "kombinéza" (vše je totiž tentokrát dvojdílné) nebo "overal" naprosto vypustit. Každý oblek vypadá trochu jinak a každý člen navíc používá více variant svého oblečení, tudíž je jakýkoliv popis velice obtížný. Corey například nosí mírně upravené sako, James kabát, Joey jakousi otrhanou bundu a pod ní košili s krátkým rukávem a kravatou atd.

Každou "kombinézu" však zdobí číslo člena na jeho levé ruce a velké Tribal-S přes zadní část jeho úboru.

.:Černý oblek All Hope Is Gone (2008-????):.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

miluju slipknot

(Iowa, 18. 4. 2010 20:34)

ste fakt bombs s jste gow chlápci který vědí jak se zabavit líběj se mi vaše hadry ,masky ,a tddde

( , 30. 12. 2009 10:48)

ti poslední obleky sou nej.